Mëngjesi i Jozefina Topallit në malet e Veriut
16/07/2017 - 11:39

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka vendosur që ta kalojë fundjavën në malet e Veriut.

Ajo ka shpërndarë disa foto në Facebook për të ndarë disa nga momentet me miqtë e saj.

Nën freskinë e maleve dhe ajrit të pastër Jozefina  bën shëtitje me një qen. Gjithashtu ajo ka ndarë edhe ushqimin e mëngjesit, petulla me mjaltë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close