Megan Fox e parezistueshme në setin e ri fotografik
16/03/2017 - 20:36

Konsiderohet si një nga femrat më seksi të Hollivudit. Bëhet fjalë për aktoren Megan Fox e cila shpesh ka kryesuar listat e yjeve më seksi.

Së fundmi ajo është parë mjaft seksi në fotosesion e fundit të të brendshmeve për vitin 2017.

Aktorja 30 vjecare shkëlqen në setin e ri fotografik ku reklamon veshjet intime, si dhe tregon trupin jashtëzakonisht tërheqës.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close