Me 200 km/h në orë me Ferrari, Balotelli ndalohet nga policia
09/08/2017 - 8:23

Mario Balotelli është në telashe pasi është ndaluar nga policia për shkak se po ecte me shpejtësinë 200 km/h me ferrarin e tij. Futbollisti ishte duke bërë garë më mikun e tij që ishte me Lamborghini. Ish sulmuesi i  Manchester City dhe Liverpool, tani në klubin francez Nice është ndalur në autostradë pranë qytetit qytetit verior të Vicenza, të shtunën, njoftoi policia italiane për AFP.

Balotelli ka karritur që të shpëtojë vetëm me një gjobë dhe i janë hequr 5 pikë nga patenta.

Ylli i futbollit dhe miku i tij me Lamborghinit, të cilët u gjobitën, thanë se kjo ishte një gjë e ekzagjeruar sipas policisë.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close