Martohet gazetarja e Ora News.I urojmë jetë të lumtur bashkëshortore
18/03/2017 - 13:08

Gazetarja e sociales e televizionit Ora News Florinda Merko sot veshi fustanin e bardhë të nusërisë. 

Stafi i Ora News i uron  jetë të lumtur bashkëshortore me njeriun e saj të zemrës, Ervisin.

Në foto  Florinda Merko me koleget e saj Manjola Hasa dhe Pranvera Bozhiqi.

 

 

 

 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close