Mariah Carey tepër seksi në prezantimin e linjës së kozmetikës
04/12/2016 - 21:10

Ndërkohë që supermodelet nuk çohen nga krevati pa u paguar të paktën 10 mijë dollarë, pMariah Carey ka festuar linjën e saj të kozmetikës në shtrat.

Këngëtarja është shfaqur me të brendshme e një robdisham në prezantimin e “Mariah Carey Beauty Icon Launch”.

46 vjeçarja dukej tepër seksi në lançimin që u mbajt në një nga dhomat e hotelit “Baccarat”.

3b0407c200000578-0-image-m-58_1480837642294 3b0407ca00000578-0-girl_s_best_friend_making_the_look_more_opulent_the_all_i_want_f-a-57_1480837602112 3b04088a00000578-0-image-m-55_1480837486115 3b0407d200000578-0-image-m-54_1480837436986 3b04073600000578-0-image-a-52_1480837404889 3b04089200000578-0-image-m-51_1480837341414

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close