Majk me look të ri
18/03/2017 - 17:28

Majk është një personazh shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar ndërkohë që reperi  është shumë i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në Instagram Story, ku ka treguar ndryshimet e reja në modelin e flokëve.

Majk ka arritur të marrë komplimente të shumta nga fansat lidhur me këtë ndryshim.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close