Lumi B feston ditëlindjen më të bukur, ja si e surprizoi djali i tij
11/08/2017 - 8:44

Reperi Lumi B ka arritur të marrë urimin më të bukur në jetë këtë ditëlindje. Djali i tij  Blini ishte ai që e arritit këtë gjë duke e surprizuar të atin ditën e tij të lindjes. Surpriza e veçantë e Blinit ka emocinuar këdo që e ka parë këtë video.

Së bashku me shokët e klasës, ai i ka kënduar Lumit  këngën e ditëlindjes në gjuhën shqip dhe në agnlisht.

Pa dyshim që një surprizë e tillë, ishte ndër më të vecantat që reperi mori me rastin e ditëlindjes.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close