Luana Vjollca bëhet brune
09/01/2017 - 18:21

Luana Vjollca duket se ka vendosur që këtë vit të ndryshojë “look”-un e saj.

Moderatorja bukuroshe ka suprizuar fansat e saj me një foto të publikuar në Instastory, ku ajo shfaqet brune.

“Përshëndetje,” shkruan Luana në postim.

15978398_1514676845228671_985003274_n

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Arrestohet pedagogia në Shkodër, u merrte studentëve 100 euro për notë

Close