Ledri, Gjiko dhe Lumi B rikthehen me një këngë për Pablo Escobar
20/04/2017 - 19:47

Reperët kosovarë Ledri, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi kanë sjellë në bashkëpunim një projekt të ri muzikor të titulluar ‘Pablo.’

Kjo është një këngë dedikuar trafikantit të drogës ‘Pablo Escobar’, muzikën e së cilës e kanë marrë nga ‘Lock Doh.’

Ky është një rikthim që kanë bërë pas një viti me hitin e tyre, Messi.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close