Lauren Goodger tregon format e saj seksi
17/04/2017 - 11:57

Lauren Goodger ka treguar format e saj trupore seksi ndërkohë që ajo po zbavitej në det dhe luante golf gjatë pushimeve të Dubai.

Ylli i televizionit  kishte veshur bikini të kuqe që i rrinin shumë bukur në trup dhe siguroi që sytë e të gjithë njerëzve ishin drejtuar drejt saj.

Pavarësisht e ka rënë rreth 5 kile që nga muaji janar 30 vjeçarja ka pranuar, në një postim që ka bërë në Instagram, se kishte humbur format e saj muskulore.

Në foto ajo shkruan: “Oh ky trup! Unë dua trupin tim të palestruar sa më shpejt të jetë e mundur!”

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close