Kylie Jenner thjesht mahnitëse!
10/08/2017 - 8:42

Miliarderia më e vogël në botë Kylie Jenner ka postuar disa foto në Instagram dhe duket mahnitëse. 19-vjeçarja e veshur me bikini ka nxjerrë në pah format e saj trupore bombastike.

Ylli i pasarelave dhe sipërmarrësja është shfaqur mjaft seksi pranë pishinës në shtëpinë e nënës së saj Kris Jenner.

Kris sapo zbuloi se biznesi i kozmetikës i vajzës së saj,  “Kylie Cosmetics” ka një vlerë prej 420.000.000 dollarë.

Kylie është vetëm një miliardere e vogël.

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Opposition front , DP and SMI demand the removal of the prime minister

Close