Kylie Jenner tepër provokuese
14/07/2017 - 9:04

Ajo kurrë nuk ngurron që të ekspozojë format e saj trupore dhe Kylie Jenner  ka shfaqur edhe këtë herë linjat e saj joshëse.

Ylli 19-vjeçar ka postuar një foto në Instagram me reçipeta të holla mëndafshi të cilat e tregonin shumë seksi dhe provokuese.

Bukukroja tashmë po merret me xhirimet e emisionit të saj të ri Jeta e Kylie.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close