Kylie Jenner shfaq me krenari shenjën nga fëmijëria
09/01/2017 - 15:46

Kylie Jenner ka shfaqur me krenari shenjën e saj në kofshë, teksa ka pozuar me motrën Kendall në festën e Golden Globes.

Dyshja dukej sensacionale mbrëmjen e dielë në hotelin Beverly Hilton.

Ylli 19 vjeçar i reality show ka folur më parë për shenjën që e mori kur ishte vetëm 5 vjeç duke luajtur kukafshehti me Kendall.

3bfa37d200000578-4100966-image-m-90_1483942904343 3bfb389000000578-4100966-image-m-47_1483952800650 3bfc29b400000578-4100966-proud_kylie_has_previously_shared_a_snap_of_the_marking_captione-a-5_1483964592028 3bfb042700000578-4100966-image-m-41_1483952727594

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close