Kylie Jenner provokuese në setin e ri fotografik
17/07/2017 - 12:44

Supermodelja gjithmonë provokon me foton e saj. Dhe këtë herë Kylie Jenner e veshur me bikini ngjyrë gri dukej shumë tërheqëse dhe seksi.

19-vjeçarja ka realizuar setin e ri fotografik duke ekspozuar format e saj bombastike për GQ Mexico dhe ka publikuar fotot në Instagram.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close