Kylie Jenner me të brendshme ditën e lindjes
11/08/2017 - 10:24

Kylie Jenner shënoi një etapë të re ditën e enjte. Super modelja  festoi ditën e saj të lindjes. Kylie ka ndarë me fansat e saj në Instagram foto tepër provokuese në shifrën e saj të pabesueshme të moshës.

Modelja mbushi 20 vjeç. Ajo është kaq e re në moshë dhe duket super seksi me format e saj. E veshur me një palë të brendshme provokative  dhe paruke bjonde 20- vjeçarja ka lënë të gjithë pa fjalë këtë ditëlindje. Detaje të tjera rreth festës së ditëlindjes i shihni në fotot e mëposhtme. 

.

  

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close