Kush duhet t’ia mbajë zemrën Samantës?
13/07/2017 - 20:26

Këngëtarja shqiptare, Samanta Karavello ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Zemrën maje.’ Ajo ka sjellë një këngë ritmike verore, por me tekst kushtuar një dashurie të humbur.

Pas bashkëpunimit me 2ton, ajo ka ardhur e vetme këtë sezon veror. E veshur me të bardha, ajo duket shumë sensuale ndërsa i dalin në pah format e mira trupore.

Kënga, për tekstin e së cilës është kujdesur Fifi mendohet të jetë një ndër hitet e verës.  

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close