Kundër bulizmit, modelja ekspozon në bikini format e bollshme
19/06/2017 - 22:13

Modelja me forma të bollshme, Diana Veras ka publikuar disa fotografi ku ka pozuar me bikini për të luftuar kundër bulizmit.

Ajo ka arritur të tregojë për të gjithë se të qenit i shëndoshë nuk është dicka e gabuar dhe të gjithë duhet të keni besim në vetvete.

Kur 20-vjecarja postoi disa pamje të trupit, të gjithë e sulmuan në komente duke i thënë se është e shëndoshë, prandaj ajo zgjodhi mënyrën e duhur për t’iu kundërpërgjigjur.

Pas kësaj, shumë vajza të reja filluan të bëjnë poza të tilla, të cila Diana i ka shpërndarë edhe në rrjetin e saj social, Tëitter duke i mbështetur në këtë nismë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close