Kujt ja jep zemrën Samanta Karavello?
13/07/2017 - 13:33

Siç edhe kishte paralajmëruar se po punonte për këngën e re, Samanta Karavella më në fund ka treguar se do të publikojë sonte projektin e saj më të ri muzikor.
Këtë lajm këngëtarja e ka bërë të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram nëpërmjet një postimi.
“Zemren Maje” titullohet kënga e re nga Samanta e cila do të publikohet sot në orën 19:00.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Police operation, Luxury vehicles and criminal assets seized in Elbasan

Close