Kujt i kërkon falje Young Zerka?
14/06/2017 - 22:31

Këngëtari i njohur, Young Zerka ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar ‘A ma fal’. Këtë herë ka ardhur me një këngë ritmike, të përshtatur për sezonin e verës.

Në tekstin e shkruajtur vetë nga këngëtari flitet për një lidhje dashurie ku është tradhëtuar vajz dhe i kërkohet falje. Nuk dihet nëse këtë ia ka dedikuar një personi në vecanti pasi nuk ka patur thashetheme për ndonjë romancë të tij.

I veshur me të bardha dhe në praninë e vajzave bukuroshe, Young Zerka shijon skenat në klipin e këngës.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Xhaçka pret homologun kosovar: Mbështetje për integrimin në NATO

Close