Kosovari që ka lënë pa fjalë vajzat e botës
17/04/2017 - 11:39

 Donik Hamiti është një djalë nga Kosova që është bërë i njohur për format e tij trupore. Ai është rritur në Zvicër dhe ka krijuar një jetë atje, ku po zhvillon karrierën si model.

Trupi i tij ka bërë për vete shumë femra, ndër të cilat janë të huajat dhe shqiptaret. Donik ka rreth 30 mijë ndjekës në Instagram që komentojnë për pamjen e tij, gjë që e ndihmon atë për të zhvilluar karrierën. Donik ka marrë pjesë në koleksione të markave të njohura si: Calvin Clein. 

Nga postimet, duket se ai kujdeset për trupin e tij duke ushtruar në sporte të ndryshme si dhe udhëton në vende të ndryshme duke i reklamuar linjat e tij.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Basha: Sot Edi Rama e shiti Saimir Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij

Close