Kjo modele doli me të brendshme për të shëtitur qenin
14/03/2017 - 17:28

Supermodelja, Emily Ratajkowski që u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në klipin ‘Blurred Lines’ ka dalë në rrugët e New York me të brendshme për të nxjerrë qenin shëtitje.

E gjitha kjo ishte për shkak se ajo duhet të bënte spotin për firmën e markës së veshjeve DKNY. Emily reklamon të brendshmet e zeza, duke nxjerrë në pah format e saj trupore. Ajo duket më e lirshme se kurrë në spotin ku duket se të gjithë pjesëmarrësit janë mahnitur nga Emily duke shkaktuar edhe trafik në rrugët e qytetit më të zhurmshëm në botë.  

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close