Kim Kardashian mund të marrë prapë unazën 5 milionë dollarëshe
10/01/2017 - 15:31

Dy vëllezerit e akuzuar për “asgjesimin” e unazës 5 milionë dollarëshe të Kim Kardashian pas grabitjes në Paris, mund të ndihmojnë për ta marrë atë sërish.

Ata janë dy nga 17 kriminelët e lidhur me grabitjen e armatosur të yllit 36 vjeçar të reality show në tetor të vitit të kaluar.

Kim e humbi unazën me diamant 20 karat kur u kërcënua me armë në kompleksin residencial pranë ambasadës amerikane.

Vëllezërit paidentifikuar – të cilët janë rreth të 50-tave dhe jetojnë në Paris, në periferinë Raincy – ndodhen nën mbikqyerjen e policisë në kryeqytetin francez pas një seri vjedhjesh të koordinuara mëngjesin e së hënës.

395ba29800000578-0-reality_star_kim_35_was_woken_at_2_35am_on_october_3_as_she_slep-a-8_1476974250925 3bffdea500000578-4103718-image-a-6_1484005551439 3bffe06f00000578-4103718-image-a-5_1484005423210 3bffdd9600000578-4104854-image-a-43_1484044753132 3bffde3500000578-4104854-image-m-42_1484044747927

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close