Këngëtarja shqiptare publikon foto të adoleshencës
19/03/2017 - 19:32

Anxhela Peristeri ka publikuar disa fotografi të adoleshencës së saj në rrjetin social, Instagram. Këngëtarja duket shumë e re dhe elegante, në shoqëri të mikeshave të saj të ngushta.

Anxhela ka kujtuar me nostalgji kohërat kur argëtohej në rininë e saj.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
The surprises of the new republic, DP publicized its candidate list, only 15 women included

Close