Këngëtarja shqiptare publikon foto të adoleshencës
19/03/2017 - 19:32

Anxhela Peristeri ka publikuar disa fotografi të adoleshencës së saj në rrjetin social, Instagram. Këngëtarja duket shumë e re dhe elegante, në shoqëri të mikeshave të saj të ngushta.

Anxhela ka kujtuar me nostalgji kohërat kur argëtohej në rininë e saj.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
U kapën me 200 mijë paund kokainë, 20 vjet burg për tre shqiptarë

Close