Këngëtarja e njohur u tregon gjoksin fansave në koncert
16/03/2017 - 16:47

Këngëtarja e njohur, Tove Lo nuk është përmbajtur koncertin e fundit teksa ka treguar para fansave gjoksin e saj.

29 vjecarja teksa ishte duke kënduar, ka ngritur bluzën lart duke nxjerrë gjoksin.

Edhe gjatë një koncerti të mëparshëm, këngëtarja ishte shfaqur pothuajse me gjoksin jashtë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Artikull i Rekomanduar:
Ja çfarë bën pastruesja kur pronarët nuk janë në shtëpi

Close