Këngëtarja e njohur, në sherr me të dashurin para martesës
13/07/2017 - 17:50

Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus është gati për tu martuar me aktorin Liam Hemsëorth, por kanë patur disa zënka për kontratës paramartesore.

Një burim i afërt i ciftit ka treguar se të dy shpërthyer në zënka e në ulërima. U bëë e ditur se Liam u ofendua kur nusja e tij e ardhshme i dorëzoi një kontratë që duhet ta firmoste.

Kjo ishte zënka e tyre e parë pas ribashkimit që patën, por nuk dihet se sa larg ka shkuar debati. Përpara thuhet se me 4 korrik do të arratiseshin për tu martuar, edhe pse nuk ndodhi asgjë e tillë.  

/oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close