Këngëtari shqiptar sjell Kiss Kiss, bashkëpunim me Mohombi
14/04/2017 - 20:32

Këngëtari shqiptar, Ardian Bujupi ka publikuar projektin e ri muzikor,  Kiss Kiss në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Mohombi. Këtë herë, 25-vjecari ka zgjedhur të sjellë një hit, të ngjashëm me atë të këngëtarit turk, Tarkan.

Ai ka arritur ti japë rrymë rap-i duke përfshirë reperin amerikan, Big Ali. Pritet që ky të jetë suksesi i rradhës i Ardianit, i cili është rritur në Gjermani dhe po vazhdon karrierën e tij muzikore atje.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Basha: Ruçi pinjoll i diktaturës! Zgjedhjet u fituan në aleancë me krimin

Close