Kënga e re e Silva Gunbardhit thyen rekord shikueshmërie
18/03/2017 - 20:23

Këngëtarja Silva Gunbardhi publikoi dje këngën e re të titulluar “Lalushe”.

Kjo këngë është pëlqyer nga publiku, pasi vetëm pas një dite ajo ka thyer rekord shikueshmërie.

‘Vetëm 24 orë 300.000 views.’-shkruan Silva në postimin e saj të fundit në Instagram.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close