Kate Moss topless në jaht
08/08/2017 - 15:45

Kate Moss ka ekspozuar aksidentalisht gjoksin e saj pasi i ranë bikinit ndërsa bënte zhytje në det.

Modelja vendosi që të bëjë një zhytje nga jahti i saj në Capri kur bikinit e saj të zeza i ranë duke e nxjerrë tërësisht zbuluar.

Bukuroshja 43-vjeçare po shijon pushimet luksoze në Itali me të dashurin e saj 30-vjeçar Nikolai von Bismarck.

Dhe ka thashetheme se Kate, e cila ka një vajzë 14-vjeç Lila Grace me ish-bashkëshortin e saj Jefferson Hack, po planifikon të krijojë familje me të dashurin e saj më të vogël.

“Kate dhe Nikolai janë vërtet të lumtur për momentin dhe ajo dëshiron që të ketë një fëmijë me të,”-ka thënë një burim për The Sun.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close