Kate Middleton shkëlqen në natën gala në Paris
19/03/2017 - 9:12

Çifti mbretëror, Princi William dhe  Dukesha e Kembrixhit,  Kate Middleton morën pjesë

Në natën gala të organizuar  në  Paris nga Ambasada Britanike.

Kate është përfaqësuar më tre veshje të ndryshme të cilat i mbante pak orë në ditë. Të gjithë sytë ishin nga Dukesha e Kembrixhit, pasi ajo në mbrëmje veshi një fustan të gjatë me xixa që ndriçoi sallën.

Fustani i Kate është nga Jenny Peckham i kombinuar me një palë sandale nga Gianvito Rossi. Çifti  mbretëror rrëmbeu vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në natën gala të Parisit.

   shkë

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close