Kate Beckinsale “tallet” me pozën e saj
09/01/2017 - 21:22

Instagrami i Kate Beckinsale është i mbushur me shaka që të shkrijnë së qeshuri.

Aktorja 43 vjeçare duket se ka qënë sërish në humor për pak argëtim, teksa është “tallur” me një nga fotot e saj, ku ka pozuar për revistën Shape.

Ylli i “Underworld”, e cila duket mahnitëse e tepër e tonifikuar e veshur me një “bluze-rrip”, pozon me duar në kokë teksa sheh në distancë.

“Nuhat sqetullën dhe përpiqu të këpusësh kokën me rrotullim”, shkruan Kate në postim.

3bfd062800000578-4101858-image-a-99_1483966849002

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close