Kampjonia e tenisit do të bëhet nënë
20/04/2017 - 13:35

Serena Williams është shtatëzanë me fëmijën e saj të parë. Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 javë”, por më vonë ajo e ka fshirë foton.

Nëse është e vërtetë Williams ka qenë rreth shtatë muajshe shtatëzanë kur ajo fitoi në Melbourne titullin e 23-të të Grand Slam para 12 javësh, sipas BBC.  

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close