Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017
21/04/2017 - 10:06

Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë  në kopertinën e  revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara.

 Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë  e vitit 2017! Mësoni sekretet e saj të bukurisë  për të qëndruar të rinj vetëm në revistën “People”.

Ylli mahnitës ka thyer rekord për të pestin herë si  gruaja më e bukur në botë dhe pse ajo vështirë ta besojë këtë gjë.  “Ndihem shumë e vlerësuar”, ka thënë ajo për kryeredaktorin e revistës, Jess Cagle.

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close