Jennifer Lopez “tallet” me Mariah Carey
03/01/2017 - 18:39

Pas performancës “katastrofike” të Mariah Carey natën e ndërrimit të viteve në Dick Clark’s Rockin’ New Year’s Eve, Jennifer Lopez ka gjetur momentin e duhur për tu tallur me këngëtaren e “We Belong Together”.

47 vjeçarja ka përlqyer një koment në Instagram për interpretimin e Carey ku shkruhej: “Keni parë ndonjëherë një aksident të cilit nuk mund t’ja hiqnit sytë? Ja Mariah Carey mbrëmjen e sotme!”

Mes artisteve ekziston një inat të vjetër dhe Lopez ka kthyer thjesht borxhin. Në një intervistë shumë kohë më parë Mariah Carey tha se nuk e njihte Jennifer Lopezin, kur u pyet për të.

5351235

 

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close