Jennifer Lopez shijon pushimet me të dashurin në Francë
17/06/2017 - 8:20

Jennifer Lopez ka shijuar pushimet me të dashurin e saj Alex Rodriguez në Francë. Ata kanë vendosur të ndërrmarin një udhëtim romantik së bashku

Çifti është fotografuar në një jaht luksoz dhe dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

E veshur me bikini të thurur me grep JLo tregoi fizikun e saj të përsosur.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close