Jennifer Lopez dyshon te i dashuri, punëson hetues privat
15/07/2017 - 21:38

Ylli i popit, Jennifer Lopez ka rreth 5 muaj që është në lidhje me Alex Rodriguez, por duket se ka dyshime për dashurinë e tij.

Sipas burimeve të brendshme të ‘Us Weekly’, thuhet se ajo ka punësuar një agjent privat që ta ndjekë dhe të raportojë cdo vend që shkon ai.

Pasi 41-vjecari e zbuloi këtë gjë, mes tyre ka shpërthyer një zënkë e madhe. Por, tabloidi Dailymail i hodhi poshtë të gjitha duke thënë se ky lajm nuk është i vërtetë.

Nuk dihet akoma asgjë, pasi asnjëri nuk ka reaguar për këtë rast. Ndërkohët dihet se Alex u nda nga ish gruaja në 2008 për një tradhti nga ana e tij.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
City hall’s investments, Mayor inspected work for construction of 23rd playground

Close