Janet Jakson publikon foton e parë të djalit të saj
16/04/2017 - 12:10

Janet Jakson ka publikuar foton e parë të djalit të saj Eissa. Ylli i popit ka publikuar një foto ndërkohë që përqafonte Eissa-n ditën e premte në rrjetin social Twitter. 

“Bebi im edhe unë pas një gjumi të shkrurtër,”-ka shkruar këngëtarja.

50-vjeçarja dhe burri i saj Wissam Al Mana i kanë dhënë mirëseardhjen fëmijës së tyre të parë në muajin janar ndërsa shtatëzaninë e saj e ka konfirmumar për revistën People në tetor të 2016.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close