Ja si e filloi javën Rita Ora
17/07/2017 - 8:55

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka gjetur mënyrën e duhur për të filluar këtë javë.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social, Instagram ku shfaqet pa grim dhe shkruan: “Të fillosh javën duke thënë … Ckemi.”

26-vjecarja duket shumë e freskët, edhe pse shpesh jemi mësuar ta shohim të kuruar në evente të ndryshme. E veshur me një kanatiere të zezë dhe flokë të crregullt, Rita ka pozuar duke nxjerrë në pah tatuazhet e saj.

Ndërkohë, ajo po gëzon suksesin e hitit ‘Your Song,’ dhe ka lajmëruar që së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

 

Walking into this week like…hi.

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close