Ja si e feston ditëlindjen ylli i popit, Madonna
16/08/2017 - 16:44

Diva e popit, Madonna ka mbushur 59 vjec dhe ka gjetur mënyrën e duhur për ta shijuar këtë ditë në maksimum.

Ajo gjendet në Borgo Egnatia në shoqërinë e familjes ku feston nën ritmet e muzikës italiane.

Në një video të publikuar në profilin e saj në Instagram shfaqet duke kërcyer si një divë e vërtetë, dhe të pranishmit e duartrokasin duke shijuar shfaqjen.

Gjithcka duket sikur është spontane pasi lëviz pa komplekse ndërsa shoqërohet nga muzikantët.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Turizmi, Prefekti ngre problemin e ujit, stafit mjekësor dhe kullat e rojës

Close