Ja kush këngëtar është partneri ideal për Kidën
18/03/2017 - 16:53

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur për publikun si Kida, ishte e ftuara e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Oktapod”, të moderatorit Turjan Hyska.

Kida zbuloi disa sekrete të vogla, ku tha se Drake do ishte një ndër këngëtarët që do i pëlqente si partner ideal.

Megjithatë në jetën e saj, këngëtarja simpatike pranoi që nuk ka ende një të dashur.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close