Ja këshilla e Dua Lipa për të hequr përfundimisht dorë nga ish-i
13/07/2017 - 16:17

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka publikuar projektin e ri muzikor ‘Neë Rules’ para pak ditësh, por teksti i saj ka rëndësi të madhe për të gjitha vajzat.

Ajo ka thënë se e ka krijuar këtë këngë për ta dëgjuar sa herë ndahet nga i dashuri. Edhe pse rregullat në këtë këngë janë përshtatur më së miri me melodinë, tregojnë mënyrën se si të mos biesh pre e kurtheve të ish të dashurit.

1. Mos e hapni telefonin sepse po ju telefonon vetëm se është i dehur ose vetëm

2. Mos e lejoni të hyjë në shtëpi sepse duhet ta nxirrni jashtë përsëri

3. Mos u bëni shoqja e tij sepse do ta shikoni veten në krevatin e tij në mëngjes

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Njësia elitë amerikane që do të vrasë Kim Jong-un?

Close