Ja çfarë bën motra e Neymar pas transferimit tij tek PSG
10/08/2017 - 12:31

Ish futbollisti i Barcelonës, Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në botë me transferimin tek PSG.
Ai u pagua  me një shumë prej 222 milion eurosh.
Pas transferimit të tij, motra e futbollistit, Rafaela ka postuar një foto në instagram me shkrimin, ‘Kudo që të shkosh ne jemi me ty’.

Më pas Rafaella ka postuar edhe një foto të sajën në Francë tek kulla ‘Eiffel’.

 

Wherever you are, we’ll be together.

A post shared by Rafa (@rafaella) on

 

A post shared by Rafa (@rafaella) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close