Ish-e dashura e Justin Bieber pozon topless
14/03/2017 - 22:00

Sahara Ray, ish-e dashura e Justin Bieber ka publikuar në rrjetin social, Instagram disa foto topless. Ajo ndihet shumë mirë me format trupore që ka, prandaj ka zgjedhur që të bëjë postime të tilla, nga të cilat ka marrë shumë komente pozitive, sidomos nga meshkujt.

23-vjeçarja ka pozuar e shtrirë në krevat me telefon në vesh, në plazh dhe në vaskë. Nuk është hera e parë që Sahara reklamon trupin e saj, pasi ka një faqe online ku shet të brendshme dhe bikini, por asnjëherë nuk kishte pozuar topless.

Sahara dhe Justin kaluan një romancë disa mujore, vitin e kaluar me këngëtarin e popit, Justin Bieber.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shtëpia parajsore!

Close