Irina Shayk  trup perfekt vetëm disa javë pas lindjes së fëmijës së saj të parë
19/04/2017 - 13:06

 

Irina Shayk  shfaqet me një trup perfekt edhe pse ka më pak se një muaj që i ka dhënë mirëseardhjen në jetë vajzës së saj Lea De Seine

Modelja  ka publikuar në Instagram një foto me bikini të zeza,  shtrirë në një dyshek rozë në formë buzësh në pishinë. Format e saj trupore pas shtatëzanisë nuk kanë ndryshuar dhe duket shumë seksi.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close