Ilda Bejleri “lamtumirë” De Biasit me këngë: Do na mungosh!
15/06/2017 - 9:24

Dorëheqja e trajnerit të Kombëtares së Futbollit Shqiptar ka shkaktuar reagime dhe në rrjete sociale. Artistë dhe përsonazhe nga bota e sportit kanë shprehur keqardhjen për ikjen e tij.

Një prej tyre ka qenë edhe gazetarja sportive Ilda Bejleri, e cila ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram një video ku ajo dhe De Biasi janë duke kënduar një këngë italiane.

Fjalet jane te teperta per ty sepse emri yt eshte i gdhendur me germa te arta ne historine e Futbollit Shqiptar! Askush si ty! Njeri i madh Do na mungosh..,”-ka shkruar ilda bejleri krahas videos së postuar .

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Shqipëria, i vetmi vend që përfshin në TVSH edhe biznesin e vogël

Close