Granit Xhaka merr dedikimin më emocionues nga bashkëshortja e tij
14/07/2017 - 11:29

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj u martuan vetëm pak ditë më parë me anë të një ceremone private.

Por nuk ka kaluar shumë kohë dhe Leonita i ka bërë një dedikm emocionues bashkëshortit të saj nëpërmjet një postimi në Instagram: “Dashuri nuk është të gjesh dikë me të cilën të jetosh por të gjesh dikë pa të cilin nuk jeton dot.”

Bukuroshja nënkupton se nuk do të jetonte dot pa futbollistin e Aresnalit.

/Oranews.tv/

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Lista Serbe pret nga partitë shqiptare t’i bëjnë 51 vota për të siguruar votën e tyre

Close