Gjiko deklaron: Askush nuk krahasohet me ty
18/04/2017 - 22:41

Reperi kosovar i njohur me emrin e artit, Gjiko ka thyer heshtjen për marrëdhënien e tij me moderatoren Elita Rudi.

Në një foto të publikuar në InstaStory, duket Elita duke ngrënë drekë me të në një restorant. ‘Akush nuk krahasohet me ty’, shkruan ai.

Kohët e fundit është përfolur shumë lidhja e tyre, por ylli i hitit ‘Yjet nalt’ e ka shprehur hapur dashurinë e tij për moderatoren.

 

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close