Gigi Hadid me një look tërësisht ndryshe
14/07/2017 - 10:08

Gigi Hadid jemi mësuar gjithmonë ta shohim me flokë të gjata, bjonde por supermodelja provoi një look të ri për fushatën e saj të fundit për “Stuart Weitzman”.

22-vjeçarja është shfaqur me flokë të shkrurta që e tregojnë të mrekullueshme. Por ylli i pasarelave nuk ka hequr dorë nga flokët e saj pasi kishte vendosur paruke thjesht për të promovuar linjën e re të rrobave.

Fotot bardhë e zi të modeless ë Victoria Secret janë realizuar nga Mario Testino.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Ja kur do do shihni ‘Fifty Shades Freed’

Close