Genta Ismajli bën set fotografik topless
19/03/2017 - 21:34

Këngëtarja Genta Ismajli, e ftuar në emisionin Prive në Kosovë ka treguar se po bën një set fotografik, ku do të përfshihen edhe foto topless.

Ajo po e bën këtë që të shohë se si do të duket në klipin e saj të fundit, projekt i cili nuk është bërë akoma publik. Seti, i realizuar nga fotografi Veton Osmani do të mbahet mend gjatë, pasi Genta do të tregojë për publikun format e saj, gjë që këngëtarja nuk e ka bërë asnjëherë.

/oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Helikopterët e Vivas shuajnë zjarrin në pyjet e Rrogozhinës

Close