Genta dhe Albatriti së shpejti publikojnë këngën e re
13/07/2017 - 13:18

Këngëtarët shqiptar Albatrit Muqiqi dhe Genta Ismajli po vijnë me një projekt të ri muzikor. Së shepjti do të sjellin klipin e ri për të cilin tashmë kanë përfunduar xhirimet. Kënga titullohet “Po du me t’pa” .  

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Albatriti, i cili ka ndarë një fotografi në rrjetin e tij social në  Instagram e cila është bërë gjatë videoklipit.

 

Loading … #podumetpa 🔥🔥

A post shared by A L B A T R I T 🔸 M U Q I Q I🔸 (@albatritmuqiqi) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
BOOM/ Krim mjedisor, lumenjtë pushtohen nga inerte e mbetje urbane

Close