Fjolla Morina dhe Big Mama me poza të “nxehta” në Turqi
15/06/2017 - 8:53

Këngëtarja superseksi Fjolla Morina është duke shijuar rrezet e diellit në plazhet e mrekullueshme të Turqisë. Por ajo nuk është vetëm, në këto pushime e shoqëron kolegia Big Mama, të cilat së bashku po provokojnë përpara aparatit fotografik.

Fjolla së fundi ka publikuar disa fotografi mjaft “të nxehta” në llogarinë personale në Instagram, ku në njërën prej tyre shihet duke drejtuar buzët afër Big Mamës.

 

Love is in the air @savatours @bigitos #savatours #thehappymakers #mamastrip #pink & #blue

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

 

Flamingo style! #mamastrip #savatours #happymakers @savatours

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Komento

Read previous post:
Vettingu, Spahiu: SHBA dhe BE janë tërhequr për momentin

Close